The Tomos 4L page 4 U      Tech

Het Carter, en de koeling .

Carter en koelings kappen.

Tekening nr. Onderdeel nummer Beschrijving
-- 208.221 Motor kompleet
1 211.644 Carter (2 halve)
2 205.614 Middenpakking
3 200.039 Tule
4 027.239 Aftapplug
5 044.582 Fiberring A14
6 200.265 Carterbus
7 204.119 Tapeind M7 x 105
8 026.300 Cilinderkap gepolijst
9 026.300 Bout M7 x 12
10 031.884 Golfring 7,4
11 208.847 Koppelingsdeksel gepolijst
12 037.291 Paspen
13 207.192 Dekseltje
14 205.686 Kabeltule
15 027.082 Bout M6 x 25
16 027.083 Bout M6 x 30
17 205.615 Dekselpakking
18 217.138 Ventilator
19 211.809 Oliepeilstok
20 205.592 Fiberring
21 031.124 Moer M8 x 1
22 031.933 Golfring 8
23 031.847 Veerring B8
24 026.043 Bout M8 x 1 x 80
25 026.044 Bout M8 x 1 x 85
26 044.730 Bout M6 x 40
27 031.867 Golfring A5
28 027.085 Bout M6 x 40
29 031.932 Sluitring 6,4
30 031.075 Moer M6
31 027.087 Bout M6 x 50
32 027.065 Bout M5 x 12
33 206.328 Vliegwieldeksel gepolijst
34 206.319 Opvulstuk
35 037.036 Opvulbus
36 044.581 Dichtring
37 211.612 Deksel

Terug naar de Tomos 4L onderdelen index

last updated 9-2-99


1999 © PnP-Systems Holland