The Tomos 4L page 4 U      Tech

De Bosch ontsteking .

Tekening nr. Onderdeel nummer Beschrijving
1 031.044 Moer M10 x 1
2 031.934 Sluitring M10
3 200.048 Vliegwielpen
4 204.278 Condensator
5 204.274 Vliegwiel
6 204.279 Grondplaat
7 031.507 Sluitring 4,3
8 031.999 Tandveerring 4,3
9 027.205 Bout M4 x 15
10 202.453 Sluitring
11 032.005 Seegerring 3,2
12 202.447 Smeerviltje
13 204.275 Ontstekingspoel
14 031.843 Veerring B4
15 027.057 Bout M4 x 20
16 201.019 Bougiekap
17 207.226 Hamerasje
18 027.058 Bout M4 x 25
19 204.802 Licht en stoplichtspoel
20 205.450 Afstandbus
21 205.451 Lichtspoel
22 027.059 Bout M4 x 30
23 204.277 Contaktset
24 027.053 Bout M4 x 10
25 026.247 Bout M3 x 10
26 031.928 Sluitring 3,2
27 202.451 Isoleerplaatje
28 031.841 Veerring B3
29 031.071 Moer M3
30 207.713 Doorverbinderhuls
31 207.714 Doorverbinderstekker
32 202.329 Ontstekingskabel

Terug naar de Tomos 4L onderdelen index

last updated 9-2-99


1999 © PnP-Systems Holland