The Tomos 4L page 4 U      Tech

Het Frame en voorspatbord.

Frame en voorspatbord.

Tekening nr. Onderdeel nummer Beschrijving
1 207.195 Spatbord chroom
2 205.798 Stabilisator chroom
3 205.789 Spatbordstang chroom
4 027.063 Bout M5 x 8
5 031.844 Veerring B6
6 031.931 Sluitring 5,3
7 031.074 Moer M5
8 031.845 Veerring B6
9 031.075 Moer M6
10 027.078 Bout M6 x 12
11 027.064 Bout M5 x 10
12 206.136 Frame
13 204.116 Vorkslot
14 200.039 Rubbertule
15 204.994 Achterstuk frame
16 205.919 Afstandbus
17 201.196 Kabelband
18 207.462 Gele Plaat
19 207.313 Spreidnagel
20 207.725 Achterschokbreker
21 025.409 Bout M10 x 35
22 031.934 Sluitring 10,5
23 208.628 Valbeugel
24 213.943 Valbeugel

Terug naar de Tomos 4L onderdelen index

last updated 9-2-99


1999 © PnP-Systems Holland