The Tomos 4L page 4 U      Tech

De Achterbrug en kettingkast .

Tekening nr. Onderdeel nummer Beschrijving
-- 209.804 Achtervork kompleet (Nr. 1 t/m 8)
1 209.768 Achtervork links
2 037.032 Kerfstift 4 x 18
3 205.918 Ring
4 205.900 Bus
5 206.489 Opvulring
6 209.766 Achtervork rechts
7 205.833 Sluitring
8 206.498 Moer M12 x 1
9 206.079 Achterplaat
10 206.077 Bovenzijde kettingkast
11 206.115 Onderzijde kettingkast
12 044.408 Parker A 6,3 x 13
13 205.836 Bout
14 031.934 Sluitring 10,5
15 205.837 Afstandbus L=12
16 205.839 Veer
17 205.730 Borgplaathevel
18 031.078 Moer M10
19 034.097 Splitpen 2 x 15
20 205.838 Afstandbus L=16
21 025.418 Bout M10 x 80
22 044.536 Olie smeernippel
23 202.116 Voetrusten set
24 205.847 Veer
25 206.069 Standaard
26 205.848 Afstandring
27 031.933 Sluitring 8,4
28 026.314 Bout M8 x 20

Terug naar de Tomos 4L onderdelen index

last updated 9-2-99


1999 © PnP-Systems Holland