The Tomos 4L page 4 U      Tech

De Voorvork en snelheidsmeter.

Tekening nr. Onderdeel nummer Beschrijving
-- 204.964 Voorvork kompleet
1 208.629 Kabelklem
2 204.968 Koplamphuis
4 202.438 Embleem
5 044.452 Klinknagel 1,4 x 8
6 208.872 Kroonstuk
7 200.717 Onderbalhoofdmoer
8 200.715 Stofkap
9 044.535 Kogels, 42 stuks
10 200.558 Boven cup
11 200.471 Onder cup
12 200.714 Conus
13 204.116 Slot met sleutel
16 201.007 Vorkmoer
17 031.932 Sluitring 6,4
18 026.288 Bout M6 x 15
19 201.008 Chroombus
20 201.009 Rubberbus
21 201.010 Viltstrook
22 201.011 Binnenmoer
23 201.012 Viltring
24 201.013 Simmerring
25 201.014 Vulbus
26 201.015 Vulbus
27 200.670 Wormmoer
28 200.987 Stootbout
29 200.990 Vorkmoer
30 031.210 Moer M6
31 044.581 Fiberring 6 x 12
32 031.931 Sluitring 5.3
33 031.075 Moer M6
34 200.671 Vorkveer
35 206.492 Vorkpoot links
36 206.495 Vorkpoot rechts
213.923 Vorkpoot rechts (GL)
37 031.846 Veerring B7
38 026.303 Bout M7 x 20
39 200.716 Afdekkap
40 200.718 Balhoofdmoer
41 027.214 Bout M5 x 10
43 207.601 Rubberring
44 203.760 Tellerklok
45 200.699 Tellerkabel
213.905 Tellerkabel (GL)

Terug naar de Tomos 4L onderdelen index

last updated 9-2-99


1999 © PnP-Systems Holland