The Tomos 4L page 4 U      Tech

Het Voorwiel, als alu. gietwiel .

Tekening nr. Onderdeel nummer Beschrijving
-- 213.901 Alu-voorwiel kompleet
1 213.924 Alu-voorwiel kaal
2 213.911 Ankerplaat
3 213.912 Remsegmenten set
4 213.928 Veer
5 213.913 Remsleutel
6 213.935 Sluitring
7 213.914 Remhevel
8 026.292 Bout M6 x 25
9 208.266 Bout M10 x 30
10 213.938 Moer M10
11 213.937 Borgmoer M10
12 213.902 Steekas
13 213.926 Bus 13,5 mm
14 213.904 Telleraandrijving
15 031.936 Sluitring 15
16 213.910 Moer M15 x 1,25
17 044.943 Buitenband 2.50 - 18"
18 044.942 Binnenband 2.50 - 18"
19 035.073 Kogellager 6202
20 213.944 Afstandbus
21 213.932 Stofring

Voorwiel met spaken

Terug naar de Tomos 4L onderdelen index

last updated 9-2-99


1999 © PnP-Systems Holland