The Tomos 4L page 4 U      Tech

Het Achterwiel .

Tekening nr. Onderdeel nummer Beschrijving
-- 205.756 Achterwiel
1 206.631 Steekas
2 044.226 Kogellager 6203-2Z
3 209.805 Binnenbus
4 208.816 Kettingspanner links
5 209.723 Moer
6 206.498 Moer
7 031.935 Sluitring 12
8 044.225 Kogellager 6201-Z
9 205.898 Afstandbus
10 205.735 Afstandbus
11 208.815 Kettingspanner rechts
12 205.721 Achternaafhuls
13 205.745 Rubber inzetstuk
14 209.742 Tandwielhuis
15 205.759 Tandwiel 34 tands
207.797 Tandwiel 32 tands
207.777 Tandwiel 30 tands
16 205.742 Zekeringsplaat
17 025.210 Bout M7 x 30
18 031.076 Moer M7
19 205.725 Ankerplaat
20 211.072 Remsegment
21 205.877 Veer
22 201.356 Remsleutel
23 200.239 Rubberring
24 200.251 Golfring
25 200.273 Remhevel
26 031.847 Veerring B8
27 031.124 Moer M8 x 1
28 200.873 Splitnippel
29 200.874 Haarspeld (D-Sluiting)
30 205.749 Spaak met nippel
32 207.607 Velg 18"
33 044.944 Velglint
34 044.942 Binnenband
35 044.943 Buitenband 2.50 - 18"
36 206.499 Ketting
37 202.268 Verbindingschakel

Terug naar de Tomos 4L onderdelen index

last updated 9-2-99


1999 © PnP-Systems Holland